Zapraszamy na Dzień otwarty Uniwersytetu Medycznego 22.03.2024

Aktualności

Już 22 marca na Wydziale Farmaceutycznym przy ulicy Borowskiej 211 odbędzie się Dzień Otwarty UMW!

Miło nam będzie zobaczyć naszych Absolwentów (być może z Dziećmi, które pójdą Waszym śladem) podczas tego wydarzenia ❤️ Czeka na Was wiele wydarzeń – spotkania z Dziekanami, absolwentami, a także studentami. Nie zabraknie stoisk, gdzie będziecie mogli uzyskać informacje o rekrutacji, toku studiów czy stypendiach. Jednak nie samymi wykładami człowiek żyje!
Zapraszamy Was do wzięcia udziału w licznych atrakcjach, które zaplanowały Studenckie Koła Naukowe. Będziecie mogli sprawdzić swoje umiejętności z RKO na fantomach, zanalizować swój skład ciała na specjalnej wadze oraz nauczyć się szycia chirurgicznego czy poprawnego mycia zębów. Będą czekać na Was także liczne pokazy wykonywane na sprzęcie laboratoryjnym, przegląd ziół leczniczych, nauka samobadania piersi i jąder, a także sprawdzanie czystości rąk przy pomocy lampy UV.

Brzmi ciekawie? Zapraszamy 22 marca na Wydział Farmaceutyczny od 9:00 do 13:30!
P.S. Mamy jeszcze kilka atrakcji i konkursów, ale nie możemy zdradzić nic więcej. 😉
Do zobaczenia!