Inicjatywa “Clean up Odra” nagrodzona w konkursie Interstudent

Inicjatywa "Clean up Odra" nagrodzona w konkursie Interstudent

Aktualności

Do konkursu INTERSTUDENT Fundacji Edukacyjnej “Perspektywy” zgłoszono najlepszych zagranicznych studentów z  polskich uczelni. Nasi przedstawiciele zwyciężyli! Poprzeczka co roku jest ustawiana bardzo wysoko, bo nagradzani są ambitni, ciekawi świata, aktywni i zaangażowani młodzi ludzie. Prawdziwi liderzy na swoich uczelniach, którzy aktywizują innych do działania, inspirują, wzbogacają lokalne środowisko. W tym roku było rekordowo dużo zgłoszeń – ponad 120 – i przyznano pierwszą w historii zbiorową nagrodę specjalną dla trojga studentów z Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, którzy stworzyli ponad kontynentalną grupę troszczącą się o środowisko. Helena Gebarska z Australii, Natalia Hiler ze Stanów Zjednoczonych i Chidubem Odera Mba pochodzący z Nigerii/Włoch – to oni zostali nagrodzeni za proekologiczne działania zespołowe “Clean up Odra”.